Proces rekrutacji

Zainteresowała cię nasza oferta, chcesz poznać szczegóły współpracy z nami, możesz do nas zadzwonić, napisać a najlepiej zarejestrować się – to my podejmiemy z tobą kontakt nie odwrotnie.

 •  

  Rejestracja

  Proces rejestracji składa się z dwóch etapów. Pierwszy to wypełnienie krótkiego formularza i założenie konta, drugi to uzupełnienie danych w Twoim profilu kandydata. Szczegółowe i dokładne wypełnienie wszystkich pól daje nam możliwość poznania Ciebie, a tym samym dopasować ofertę pracy do Twoich umiejętności i doświadczenia. Pamiętaj, że zawsze masz dostęp do swojego konta, które możesz prosto usunąć. Dodatkowymi korzyściami z rejestracji są: dostęp do konta i aktualizacja danych, możliwość aplikowania do wybranych ofert i otrzymywanie informacji drogą mailową o najciekawszych ofertach pracy.

 •  

  Rozmowa z konsultantem

  Pierwsza rozmowa odbywa się zazwyczaj telefonicznie lub osobiście w naszym biurze, możemy ją również przeprowadzić online – wybór należy do Ciebie. Podczas rozmowy nasi konsultanci przedstawią Ci najciekawsze oferty pracy, poznają Twoje doświadczenie i umiejętności oraz warunki jakie stawiasz co do wyjazdu. Pytaj o wszystko, dla nas ważne jest żebyś wiedział. To nasza praca!

 •  

  Formalności

  Spodobała Ci się nasza oferta pracy i zdecydowałeś/aś na wyjazd z nami. Został nam ostatni krok –dopełnić wszystkich formalności i przygotować umowy. Na wyjazd musisz posiadać ważny niezniszczony dowód osobisty lub paszport oraz zaświadczenie o niekaralności. Dodatkowo potrzebować będziesz konta bankowego i numer Sofii/ BSN (jeśli takiego nie masz pomożemy Ci go wyrobić na miejscu w Holandii).

 •  

  Wyjazd

  Wyjazd z Polski odbywa się z miejscowości, która najbardziej Tobie odpowiada. Nie musisz przejmować się rezerwacją busa, my się tym zajmiemy. Możesz jechać swoim samochodem, to zależy od Ciebie. Po przyjeździe na miejsce do Holandii będzie czekać na Ciebie nasz pracownik, który przedstawi Ci niezbędne informacje na temat pobytu i pierwszego dnia w pracy.