Co wyróżnia Sherpa

Sherpa stawia na integralne i spójne podejście. Patrząc na całość, jesteśmy w stanie dostrzec szanse na optymalizację i zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego u naszego klienta. Aby to osiągnąć i dobrze wykorzystać, współpracujemy z dobraną grupą pracowników o bogatych kwalifikacjach i zdolnych do pracy w różnych środowiskach.

 

Nasi pracownicy są elastyczni zarówno pod względem czasu pracy, jak i rodzaju wykonywanego zajęcia. Właśnie dzięki multi-zatrudnieniu pracowników, czyli oddelegowywaniu ich w świadomy sposób na podstawie kompetencji, do pracy na różnych stanowiskach, zapewnia możliwość zdobywania nowych umiejętności. W ten sposób odchodzimy od tradycyjnego podejścia dając Państwu możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 

Z kolei firmom z nami współpracującymi daje to elastyczność na najwyższym poziomie oraz ciągłość procesów. Coraz większa grupa pracowników może zostać przydzielona do różnych zadań, przez co zwiększa się pakiet świadczonych przez nich, a tym samym i przez nas usług. Możliwe staje się wykonywanie pracy w innym czasie lub nawet przez innych pracowników, co wpływa na wzrost wydajności w zakładach pracy. Zalety tego systemu w stosunku do pracodawcy są niezwykle wymierne.

 

 

Jednocześnie prowadzimy system natychmiastowego wykrywania ewentualnych błędów w procesach co pozwala na ich szybką korektę, przez oddelegowanie pracownika z jednego stanowiska na inne. Niebagatelne znaczenie ma też ten program w stosunku do pracowników – zapewnia im możliwość rozwoju na podstawie kompetencji, a przede wszystkim ciągłość zatrudnienia.

 

 

Do pracy za granicę Sherpa oddelegowuje jedynie wykwalifikowanych i uzdolnionych pracowników, gwarantując tym samym wysoką jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy są wszechstronni i sumienni. Staramy się zawsze wyprzedzać tendencje na rynku pracy, dlatego też Sherpa optymalizuje formę zatrudnienia różnych pracowników, którzy są oddelegowywani do pracy u naszych klientów za granicą.

 

 

Nasza działalność jest krystaliczna oraz w 100% przejrzysta. Uczciwie traktujemy wszystkich kandydatów na każdym etapie naszej współpracy. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasz profesjonalizm, jesteśmy też członkiem OKAP oraz ABU. 

 

 

Każdy kandydat może liczyć na nasz profesjonalizm oraz wsparcie począwszy od pierwszego kontaktu z naszą firmą, poprzez proces rekrutacji oraz wyjazd i pobyt za granicą włącznie. Zapewniamy kompleksowe doradztwo, biorąc pod uwagę oczekiwania kandydata co do profilu wykonywanej pracy. Oprócz miejsc pracy gwarantujemy też organizację wyjazdu za granicę oraz oczywiście zakwaterowanie, ubezpieczenie, a także dojazd do oraz z miejsca pracy.

 

 

Organizujemy niezbędne formalności potrzebne do podjęcia pracy za granicą, a nasi opiekunowie pozostają do Państwa dyspozycji również, a może i przede wszystkim na miejscu w Holandii. Dostarczają niezbędnego wsparcia w zakresie praktycznym oraz służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, które nurtowały by Państwa w czasie pobytu.

 

 

Nasze zainteresowanie Państwem nie kończy się w momencie powrotu do Polski. Dla naszych stałych pracowników przewidujemy szereg programów pozwalających rozwijać się zawodowo oraz aktywnie spędzać czas po pracy.